#1 2013-05-29 14:53:55

Kacper11100

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 1
Punktów :   

[Podanie]Stworzenie Gangu Crips,Lider.

http://www.freewebs.com/calvinbroadus/crips-sign.jpg                                           






Chciałbym założyć gang a mianowicie Crips Jest to gang uliczny jest on jeden z największych w USA,powstały w 1969 roku Jego założycielem jest Piętnastoletni Raymond Washingston,ale za wsółtwórcę uważa się również Stanley'a "Tokie Williamsa". Gang zajmował się Kradzieżami i zwalczaniem wrogów W szczytowym dla siebie okresie gang liczył aż ponad 30 Tysięcy Członków A ich dochody ze sprzedażynarkotyków oraz nielegalnych interesów osiągały setki milinów dolarów.W 2002 roku gang ten został rozbity przez LAPD(Los Angeles Police Departament,jednak dzialność gangu wciąż widoczna i ciągle rośnieNa gangu Crips został wzorowany gang Ballas z gry Grand Theft Auto: San Andreas. Rzeczywiście akcja tej gry dzieje się w Los Santos, mieście wzorowanym na Los Angeles. Jeden z członków gangu, Ryder byl bardzo podobny do gangstera Crips, Eazy`ego-E. .Znak rozpoznawczy przez Crips'ów są niebieskie elementy ubioru oraz kazdy członek gangu Crips z tatuażem jest Crip grafiti tag w Olympia,Washington.Członkowie Sie zwracają do siebie "Cuhz","Loc"a na gang Bloods często używaja zrotów "Slobs" i "Butas"
W swoich graffiti gang przekreśla literę "b", okazując brak szacunku dla Bloods, lub pisze "bk"
(skrót od Blood Killers- zabójcy Bloods'ów). Cripsi noszą buty marki British Knights (skrót: BK). Jeśli w słowie występuje "ck" (np. crack, ("ck" to skrót od Crip Killers-zabójcy Cripsów))
) to zastępowane jest przez "CC" (np. "craCC", "Be right baCC"). Gang ma szeroko rozpowszechnioną tradycję komunikacji za pomocą znaków wykonywanych rękami (tzw "staccs").Rangi Bym ustalił:
Crips wannaBe - mieszkaniec, który nic nie wie o gangu
Crips International - Nowy gangster z ekipy Cripsów
Crips Gangster - Jego zdanie się sporo liczy
Crips Hood Protector - Vice
Crips Gangsta - Lider.
Oto Moje IC:
Jestem Kacper mam 12 lat,bardzo lubie grać w różne gry komputerowe,lubie spędzać
dużo czasu na serwerach Role-Play czemu ?? Bo bardzo mi sie to podoba.No i taka mała
UWAGA!! Nie hejtujcie mnie za mój głos to że inne osoby mają mutacje to nie oznacza że
mają sie hejtować tych co nie mają mutacji,będziemy sie bawić w gang,nikt nie wie o nas
chyba że szukamy jakiś kolesi do gangu ale jeżeli ktoś by wygadał gdzie my mieszkamy
grozi mu CK zazwyczaj mamy inne stroje niż te normalne,ta oto mafia lubi napadać na banki,
i sprzedaje narkotyki np marichuane,kokaine itp
To by było na tyle prosto z mostu akcept lub kosz ponieważ nie lubie ludzi którzy gadają
Nie o tym podaniu.Jeżeli Tobie to sie nie spodobało to zrozumiem ale prosze
Nie ględzić(Prosze).

Ostatnio edytowany przez Kacper11100 (2013-05-29 17:46:55)

Offline

 

#2 2013-05-29 15:01:38

Craps

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: [Podanie]Stworzenie Gangu Crips,Lider.

Kacper11100 napisał:

http://www.freewebs.com/calvinbroadus/crips-sign.jpg                                           






Oto Moje IC:
Jestem Kacper mam 12 lat,bardzo lubie grać w różne gry komputerowe,lubie spędzać
dużo czasu na serwerach Role-Play czemu ?? Bo bardzo mi sie to podoba.No i taka mała
UWAGA!! Nie hejtujcie mnie za mój głos to że inne osoby mają mutacje to nie oznacza że
mają sie hejtować tych co nie mają mutacji,będziemy sie bawić w mafie,nikt nie wie o nas
chyba że szukamy jakiś kolesi do gangu ale jeżeli ktoś by wygadał gdzie my mieszkamy
grozi mu CK zazwyczaj mamy inne stroje niż te normalne,ta oto mafia lubi napadać na banki,
i sprzedaje narkotyki np marichuane,kokaine itp
To by było na tyle prosto z mostu akcept lub kosz ponieważ nie lubie ludzi którzy gadają
Nie o tym podaniu.Jeżeli Tobie to sie nie spodobało to zrozumiem ale prosze
Nie ględzić(Prosze).

IC? Hah.

Offline

 

#3 2013-05-29 15:20:32

 MisterNocka

Lider

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2013-05-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: [Podanie]Stworzenie Gangu Crips,Lider.

Nie no, pomysł fajny

Offline

 

#4 2013-05-29 20:26:19

Craps

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: [Podanie]Stworzenie Gangu Crips,Lider.

AKCEPT //lock

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wza.pun.pl www.espeedwaymenager.pun.pl www.lexus.pun.pl www.wolsung.pun.pl www.zales.pun.pl